De -
adminfscre
Astăzi, 12 septembrie 2015, a avut loc deschiderea festivă a Spartachiadei lucrătorilor ocrotirii sănătății din Republica Moldova, organizată de Federația Sindicală „Sănătatea” din Moldova în comun cu Ministerul Sănătății. La eveniment au fost prezenți viceminiștrii sănătății – dna Valentina Rotari și dl Gheorghe Țurcanu, vicepreședintele Confederației Naționale a Sindicatelor din Moldova – dl Mihail Hîncu, precum și colegi de la Federația. SANITAS (România). Oaspeții au ținut să felicite participanții cu

(022) 26-65-76