De -
adminfscre
La 16-18 mai, curent, Sindicatul ”Sănătatea” în colaborare cu Institutului Muncii a organizat și desfășurat cea de a IV-a sesiune, cu predare în limba rusă, din cadrul Programului de calificare suplimentară la studii superioare „Parteneriatul social în sfera muncii”, specialitatea “Negociator în sfera muncii” pentru grupul nr. 4. La seminar au participat președinți ai organizațiilor sindicale primare din instituțiile raionale, republicane și municipale având drept scop formarea competențelor de negociere

(022) 26-65-76