La 10 aprilie, curent, cu începere de la ora 11.00, în incinta Casei Sindicatelor (or. Chișinău, str. 31 August 1989, 129, sala de ședințe, et.1) își va desfășura lucrările ședința în plen a Consiliului Republican al Sindicatului „Sănătatea”, cu următoarea ordine de zi: Cu privire la confirmarea împuternicirilor noilor membri ai Consiliului Republican al Sindicatului „Sănătatea”. Cu privire la raportul anual – 2011 „Realizări și perspective”. Cu privire la realizarea
Ședința Biroului Executiv al Sindicatului „Sănătatea” din 28 februarie 2012 1.Cu privire la convocarea ședinței Consiliului Republican al Sindicatului „Sănătatea” cu următoarea ordine de lucru: 1.1. Cu privire la Raportul anual-2011 „Realizări și perspective”; 1.2. Cu privire la bugetul sindical pentru anul 2012. 2. Cu privire la aprobarea proiectelor de documente ale Sindicatului „Sănătatea”: 2.1. Recomandări privind utilizarea eficientă a mijloacelor financiare ale organizației sindicale membre a Sindicatului „Sănătatea”; 2.2.
Ședința Biroului Executiv al Sindicatul „Sănătatea” din 14 decembrie 2011 Cu privire la măsurile întreprinse privind realizarea Circularei comune a Ministerului Sănătăţii, Companiei Naţionale de Asigurări în Medicină şi Sindicatul „Sănătatea” din 4.11.2011. Cu privire la elaborarea proiectelor rapoartelor anuale privind activitatea sindicală. Cu privire la avizele-motivaţie la proiectele actelor normative.
La 28 februarie, curent, a avut loc ședința Biroului Executiv al Sindicatului „Sănătatea”. În cadrul ședinței au fost examinate următoarele chestiuni: 1.Cu privire la convocarea ședinței Consiliului Republican al Sindicatului „Sănătatea” cu următoarea ordine de lucru: 1.1. Cu privire la Raportul anual-2011 „Realizări și perspective”; 1.2. Cu privire la bugetul sindical pentru anul 2012.2. Cu privire la aprobarea proiectelor de documente ale Sindicatului „Sănătatea”:2.1. Recomandări privind utilizarea eficientă a mijloacelor
STIMATE COLEGE, Cu ocazia Zilei de 8 Martie, Vă aduc cele mai sincere felicitări, urări de sănătate, bucurie, multe realizări, viaţă lungă şi îmbelşugată. Să aveţi o sărbătoare cât mai frumoasă, plină de zâmbete şi căldură sufletească. Fie ca renaşterea naturii să Vă aducă lumină şi duioşie în suflet, pace şi linişte în casă, cât mai multe flori şi ocazii de bucurie. Vă doresc o viaţă plină de iubire, credinţă,
STIMATI COLEGI, Acum când timpul se împarte între trecut şi viitor, Când colindul Vă pregăteşte cu emoţie armoniile, Când magii străbat distanţele pentru clipa cea de taină, Acum, după Sfânta poruncă a datinii străbune, Vă încredinţăm gândurile de calde urări De fericire, sănătate, belşug şi împliniri. Să Vă amintiţi cu plăcere de toate împlinirile, Cu melancolie de toate clipele frumoase Şi cu încredere de tot ce nu ati reuşit… Fiţi

(022) 26-65-76
