La 26-28 iunie curent Sindicatul „Sănătatea” din Republica Moldova în colaborare cu Institutul Muncii, cu susținerea financiară a Confederației Naționale a Sindicatelor din Moldova a organizat și desfășurat I sesiune pentru grupul V, în cadrul Programului de calificare suplimentară la studii superioare „Parteneriatul social în sfera muncii”, specialitatea “Negociator în sfera muncii”.

(022) 26-65-76