De -
adminfscre
La 29 septembrie, curent, a avut loc ședința Biroului Executiv al Sindicatului „Sănătatea” cu următoarea ordine de zi: Cu privire la manifestările consacrate Zilei mondiale „Pentru o muncă decentă”. Cu privire la aspectele reformelor în sistemul sănătății și rolul Sindicatului „Sănătatea”. Cu privire la implementarea parteneriatului public-privat și rolul acțiunilor unităților medico-sanitare și organizațiilor sindicale privind apărarea drepturilor și intereselor salariaților la muncă, profesionale și economico-sociale. Despre mersul realizării Programului

(022) 26-65-76